2014 RACE: Sunday March 9th at 10:00am - It's our 25th Anniversary!

Race Results

Race results for 2013

Position Time Number Name Club Age M/F
601 02:58:24 50 Lee Turner Huncote Harriers AC 40 M
602 02:58:17 167 Elliott Pugh M
603 02:58:16 1038 Brett Rennocks M
604 02:58:16 59 Helen Ripley Sinfin RC 45 F
605 02:58:29 605 Aimee Smith 4 Life Tri Club F
606 02:58:19 1029 David Carbutt M
607 02:58:11 832 Jenny Day 35 F
608 02:58:01 142 Eadan Huntley M
609 02:58:23 840 Rebecca Emerton TFN 35 F
610 02:58:21 170 Andrew Crossley 40 M
611 02:58:27 703 Andrew Ropson 40 M
612 02:58:42 972 Matt Cruise M
613 02:58:45 941 John Maplethorpe Lincoln Wellington AC 50 M
614 02:58:10 87 Andrew Greaves Peel Road Runners M
615 02:58:59 747 Andrew Ralph Northbrook AC 40 M
616 02:59:06 1113 Helen Beever 35 F
617 02:59:17 1167 Julie Kitchen Lincoln Lakeside RC 45 F
618 02:59:03 660 Paul Hydes M
619 02:59:18 444 Mark Bailey M
620 02:59:18 731 Azim Jasat Kings Heath Running Club M
621 02:59:04 836 Ben Sales M
622 02:59:15 549 Leigh Holmes 40 M
623 02:59:19 509 Wayne Kelleher 40 M
624 02:58:46 161 Jessica Davis Hallamshire F
625 02:59:26 60 Julie Heithus Sinfin RC 45 F
626 02:59:12 535 Stuart Hatton Peel Road Runners 40 M
627 02:59:32 903 Andrew Dakin Belper Harriers 50 M
628 02:58:51 264 Anna Gruszczynska Steel City Striders F
629 02:59:12 645 Roy Boddington Wellingborough and District AC 50 M
630 02:59:33 811 Paul Robinson TFN M
631 02:59:45 685 Robert Patchett M
632 02:59:45 733 Neil R Harvey Warley Woods Pacers M
633 02:59:46 489 Fatima Lacroix Warley Woods Pacers 35 F
634 02:59:49 525 Monika Newsum-Smith F
635 02:59:49 524 Jon Newsum-Smith M
636 02:59:54 1165 Tessa Jenkins Stratford AC F
637 02:59:27 569 Andy Lees North Derbyshire RC 40 M
638 03:00:06 1001 Donald Foster Team derby runner 60 M
639 03:00:16 799 Kevin Barry Long Eaton RC 40 M
640 03:00:08 980 Sean Huntley M
641 03:00:41 236 Andrew Dakin 40 M
642 03:00:24 202 Mark Browne Whitehall Running Club M
643 03:00:26 333 Helen Lawrence Bournville Harriers 45 F
644 03:01:04 928 Ben Mullaney Wellingborough and District AC M
645 03:00:50 425 Marie Wilford Huncote Harriers AC 35 F
646 03:00:59 586 Jackie King Harborough AC 45 F
647 03:00:43 194 Ben Mcdermott M
648 03:00:42 139 Kevin Roughton Erewash Valley 40 M
649 03:01:11 84 Malcolm Atherton Ilkeston Running Club 40 M
650 03:00:55 894 Pauline Wright 45 F
651 03:00:56 505 Sarah Priestley Long Eaton RC 35 F
652 03:00:55 1119 Dean Shears Rugby and Northampton M
653 03:01:30 101 John Eales Desborough Rapid Running Club 40 M
654 03:01:28 701 Jonathon Parkinson M
655 03:01:56 115 Neil Hopwell Heanor RC 40 M
656 03:01:56 691 Rachel Farrow F
657 03:01:57 252 Kevin Eades Uknetrunner 40 M
658 03:01:58 251 Peter Aston 40 M
659 03:02:04 448 Debbie Hamp 35 F
660 03:02:01 931 Fiona Adlam 35 F
661 03:02:09 630 Mike Brighty Stilton Striders 40 M
662 03:02:22 527 Sophie Noble Wreake 45 F
663 03:02:02 187 Amy Rudkin Huncote Harriers AC 35 F
664 03:02:24 555 Nathan Barnett Long Eaton RC M
665 03:02:34 43 Joanne Harcombe Southwell Running Club 45 F
666 03:02:49 864 Alex Kumar F
667 03:02:50 671 Jane Gorman Wigston Phoenix RC 55 F
668 03:02:52 786 Lorraine Howard Yaxley Runners 35 F
669 03:03:04 288 Caroline Loom Southwell Running Club 35 F
670 03:03:01 989 Jon Beaver M
671 03:03:07 284 Keith Measures Grantham AC 60 M
672 03:03:08 688 Tracy Hepburn Shelton Striders 35 F
673 03:03:08 775 Richard Bowe Shelton Striders 40 M
674 03:03:09 588 Stuart Dewdney 50 M
675 03:03:18 318 Paul Holland 50 M
676 03:02:57 484 Liz Daniel F
677 03:03:27 915 Adam Lowerson Rolls Royce Harriers M
678 03:03:44 395 Serena Baker 35 F
679 03:03:45 796 Adie Kirkham Badgers 40 M
680 03:03:56 666 Paul Daniels 40 M
681 03:03:10 392 Paul Symons Whetstone Harriers 40 M
682 03:04:34 151 Michael Smith Wigston Phoenix RC 40 M
683 03:03:34 619 Fran Lilley 35 F
684 03:03:28 618 Deborah Loane 45 F
685 03:04:28 982 Daniel Taylor 40 M
686 03:04:40 248 Michelle Mucklestone 45 F
687 03:05:06 439 Faye Mckellop 45 F
688 03:05:02 1163 Paul Beasley Sutton in Ashfield &AC 50 M
689 03:04:20 1132 Robin Clayton 40 M
690 03:04:20 974 Patrick Simpson M
691 03:04:44 1145 Richard Armishaw M
692 03:04:44 1146 Luke Salkeld M
693 03:05:15 477 Hannah Groves Wooton Road Runners 35 F
694 03:05:02 1112 Barbara Gunter Spa Striders F
695 03:05:10 1111 Jim Jarman 40 M
696 03:05:16 361 Sabina Wooler 45 F
697 03:05:29 1090 Gordon Pearson Eye Community Runners 40 M
698 03:04:43 1022 Gareth Fatchett 40 M
699 03:05:07 80 Karen Edmonds Ivanhoe Runners 45 F
700 03:05:19 856 Antony Birks 50 M
701 03:05:41 191 Erika Jalland Charnwood AC 45 F
702 03:05:54 1058 Becky Fleming Stilton Striders F
703 03:05:54 1059 Rebecca Summerfield Ilkeston Running Club F
704 03:05:51 800 Darren Foster M
705 03:05:53 96 Julie Bowles Team Derby Runner F
706 03:06:06 1046 Chris Jackson Belper Harriers 50 M
707 03:06:11 112 Christine Donald Shelton Striders 45 F
708 03:06:09 352 Kate Evans Spa Striders 45 F
709 03:05:39 380 Paul Kenning Sphinx 40 M
710 03:06:11 260 Jane Hudson Long Eaton RC 45 F
711 03:06:26 350 Sarah Clapham Lincoln and District Runners 35 F
712 03:06:55 961 Richard Palmer Wreake 40 M
713 03:06:31 568 Vicky Mycroft Long Eaton RC 45 F
714 03:06:54 987 Louise Surgay Shelton Striders 35 F
715 03:06:58 177 Viv Samuelson Swinton Running Club 35 F
716 03:07:09 76 Mathew Gadsby M
717 03:07:15 789 Liz Tideswell Potters Trotters 35 F
718 03:07:18 114 Alex Hall Team Derby Runner 35 F
719 03:07:17 92 Hayley Dove F
720 03:07:20 478 Anthony Horstead Steel City Striders M
721 03:07:32 1098 Paul Beynon M
722 03:07:25 8 Rebecca Parry Wigston Phoenix RC 35 F
723 03:07:41 956 Keith Warman 40 M
724 03:07:52 714 Maggie Dawkins Fetch Everyone Running Club 45 F
725 03:08:05 916 Debbie Morgan 35 F
726 03:07:57 621 Amelia Ndirika 45 F
727 03:08:05 706 Penny Durance Southwell Running Club 55 F
728 03:08:06 108 Richard Durance Holme Pierrepont 50 M
729 03:07:40 195 Shaun Johnson North Derbyshire RC M
730 03:07:45 185 Elizabeth Cross North Derbyshire RC F
731 03:08:44 492 Bruce Maxwell 40 M
732 03:07:51 560 Laura Pibworth Sphinx F
733 03:07:52 270 Luke Makins Sphinx M
734 03:08:26 26 Helen Cobley F
735 03:08:59 933 Debbie Kew Mablethorpe Running Club 45 F
736 03:08:25 633 John Cook North Derbyshire RC M
737 03:09:07 1030 Stuart Hunter Shepshed RC 50 M
738 03:09:29 480 Liam Rickards M
739 03:09:36 126 Chris Redding Derby Tri Club 40 M
740 03:09:39 165 Maeve Wynn-Williams Birstall RC 45 F
741 03:09:46 255 Jackie O'Sullivan Birstall RC 35 F
742 03:09:58 358 Carly Stretton F
743 03:09:49 922 Duane Roberts 40 M
744 03:09:30 1077 Bethany Stevens F
745 03:10:00 861 Anna Gee 35 F
746 03:09:26 640 Diane Darby 35 F
747 03:09:25 936 Stuart Gillott 40 M
748 03:09:27 935 Dale Simkins M
749 03:09:26 639 Paul Darby 50 M
750 03:10:34 9 Damon Wheatley Team Derby Runner 40 M
751 03:10:42 1020 Jackie Duers Southwell Running Club 45 F
752 03:10:13 95 Jacqui Chislett 35 F
753 03:10:45 541 Caz Roach 35 F
754 03:10:15 1048 John Hodgkinson 40 M
755 03:10:58 466 Aileen Collins Fleckney and Kibworth RC 35 F
756 03:10:59 745 Luke Skillington Headshrinkers RC M
757 03:10:59 744 Mark Stelmach Headshrinkers RC M
758 03:10:47 244 Diane Sylvester Centurion RC 35 F
759 03:11:03 338 Barbara Hermann Roadhoggs F
760 03:11:42 947 Jemma Purslow F
761 03:11:39 519 William Brown 50 M
762 03:11:11 1040 Des Holmes Beaumont Leys 40 M
763 03:11:01 474 John Holubjowsky 40 M
764 03:11:48 1052 Chris Flintham maltby running club 50 M
765 03:11:40 1008 Cheika Kennedy Nil 35 F
766 03:11:59 742 Alison Purvis-Gisborne Steel City Striders 35 F
767 03:12:17 243 Tracy Polak Southwell Running Club 35 F
768 03:11:55 1130 Shaun Richardson Wymeswold RC M
769 03:12:10 79 Michelle Hall Southwell Running Club 35 F
770 03:12:10 233 Helen Jones Southwell Running Club 45 F
771 03:12:24 154 Christine Purslow Shelton Striders 45 F
772 03:12:12 250 Anna Schofield Stratford AC 45 F
773 03:11:57 716 Claire Adam 4 Life Tri Club 45 F
774 03:11:59 325 Mark Milburn M
775 03:12:42 593 Heather Mitchell Dewsbury Road Runners 55 F
776 03:12:31 225 Jenny Reeve 45 F
777 03:12:50 274 Alison Newill Barrow Runners 45 F
778 03:13:34 981 Susan Schwab 35 F
779 03:13:04 743 Sharon Christie Witney Road Runners 45 F
780 03:13:03 758 Jacqui Gamage Witney Road Runners 45 F
781 03:13:33 355 Karen Timothy Sphinx 45 F
782 03:13:32 353 Mary Bench Sphinx 45 F
783 03:13:58 608 Mary Tierney Barrow Runners F
784 03:13:50 15 Anna Taylor F
785 03:14:12 814 Tam Seamark Formula One Circuit Crew 35 F
786 03:14:43 1011 Richard Corker 50 M
787 03:14:43 1012 Martin Carpenter 50 M
788 03:13:47 271 Jackie Timms Sphinx 45 F
789 03:14:26 807 Kate Boot Chase Harriers 35 F
790 03:14:18 1114 Paul Smith Blythe Bridge RC 50 M
791 03:14:06 868 Anne Kelsall Aldridge Running Club 55 F
792 03:14:35 587 Cheryl Smylie S E Fitness 35 F
793 03:14:37 983 Karen Clifford 35 F
794 03:14:07 750 Jake Webster M
795 03:14:57 138 Lisa Rees Charnwood AC 45 F
796 03:15:50 447 Philip Hall Grantham AC 50 M
797 03:15:05 682 Rachel Lee F
798 03:15:12 730 Alison Shearer South Derbyshire RR 45 F
799 03:15:34 17 Sarah Morley Barrow Runners 35 F
800 03:15:29 652 Marcos Juarez 40 M
801 03:15:30 651 Siobhan Juarez Charnwood AC 35 F
802 03:15:33 1092 Jo Steane Wigston Phoenix RC 35 F
803 03:15:42 1041 Caroline Wathan Barrow Runners 45 F
804 03:15:18 85 Rachel Simpson F
805 03:15:56 895 Stuart Shipley Chesapeake RR 50 M
806 03:15:57 896 Louise Shipley Chesapeake RR 45 F
807 03:16:18 578 Lyndsey Wilson Wreake 35 F
808 03:15:48 469 Naomi Morrison 35 F
809 03:15:59 414 Joe Mellon 50 M
810 03:16:34 393 Chaz Beale M
811 03:16:29 491 Clare Mendes Roadhoggs F
812 03:16:55 959 Michael Tuzzio 50 M
813 03:17:09 304 Elizabeth Smith Centurion RC 35 F
814 03:16:52 184 Emily Black F
815 03:16:39 803 Deborah Leese Clowne road runners 35 F
816 03:17:28 871 Samantha Calder Kenilworth Runners F
817 03:16:41 388 Bob Torley Sphinx 50 M
818 03:17:31 46 Sandrine Bramley Team Balanced Performance 35 F
819 03:17:23 1070 Neil Churchill M
820 03:18:18 488 David Meeson 40 M
821 03:18:10 458 Amy Bradley Ripley RC F
822 03:18:10 849 Victoria Leach Ripley RC F
823 03:18:15 351 Stephen Mccann 40 M
824 03:18:08 266 Barry Walker 50 M
825 03:18:13 963 Julie Taylor 45 F
826 03:18:50 604 Lorayne Keet-Marsh Wooton Road Runners 55 F
827 03:18:23 143 Steve Bryant-Brown 40 M
828 03:18:01 875 Helen Hirst Aldridge Running Club 55 F
829 03:18:30 440 Ainslea Cross Shepshed RC F
830 03:18:58 1082 Emma Chambers 35 F
831 03:18:55 402 Paula Rogers Eliot Ladies 35 F
832 03:19:27 737 Neil Brettell M
833 03:19:15 808 Diane Arthur Shepshed RC 45 F
834 03:19:18 228 Rachael Edwards Washland Women Runners F
835 03:19:52 212 Liz Yongo F
836 03:20:23 911 Jackie Moore 35 F
837 03:20:24 910 Travis Moore 40 M
838 03:20:24 500 Colette Cloete 45 F
839 03:20:23 925 Emma White 35 F
840 03:20:24 924 Chris White 40 M
841 03:20:09 1075 Mark Holmes 40 M
842 03:20:37 382 Jackie Chambers 45 F
843 03:20:15 261 Susan Odai 45 F
844 03:20:28 659 David Askew Shelton Striders M
845 03:21:13 765 Bobbie Hickman Potters Trotters 35 F
846 03:21:12 381 Lorraine Gordon Sphinx 35 F
847 03:21:04 837 Angus Filshie M
848 03:22:02 919 Graham Day Headington RoadRunners 40 M
849 03:21:52 39 Karen Bentley Rother Valley Swallows 45 F
850 03:22:02 282 Jane Sherwood Leicester Tri Club 35 F
851 03:21:51 1055 Tony Frendo Witney Road Runners 60 M
852 03:21:15 120 Ian Stewart 50 M
853 03:22:08 575 Helen Manton Peel Road Runners 35 F
854 03:21:57 1108 Liz Turton Birmingham Running Athletics A 35 F
855 03:22:24 397 Vicky Doherty 35 F
856 03:22:26 307 Amanda Hanson Peel Road Runners 45 F
857 03:22:20 533 Laura Forster F
858 03:23:01 133 Wayne Smith Ripley RC 40 M
859 03:22:31 415 Lorraine Mellon 45 F
860 03:22:15 104 Adele Styles Derwent Runners 35 F
861 03:22:17 62 Lindsay Adcock Derwent Runners F
862 03:22:17 63 Susan Harris Derwent Runners F
863 03:22:17 792 Gemma Pipes Derwent Runners F
864 03:22:53 204 John Waller Handsworth Roadhogs 40 M
865 03:23:14 749 Pauline Bawtree Barrow Runners 35 F
866 03:23:17 189 Heidi Rose Wigston Phoenix RC F
867 03:22:59 579 Marie Evans F
868 03:23:50 227 Janet Davis Ackworth Road Runners 55 F
869 03:23:49 591 Christine Norris Peel Road Runners 55 F
870 03:23:25 369 Louise Crowther Lincoln Wellington AC 35 F
871 03:24:03 1159 Rachel Hover 35 F
872 03:23:46 590 Elizabeth Robinson Barrow Runners 45 F
873 03:23:50 1140 Rachael Wheway Derwent Runners 35 F
874 03:24:33 556 Shaun Newbold West End Runners M
875 03:24:48 1128 Joanna Hughes West End Runners F
876 03:25:22 606 Carole Priestley Wigston Phoenix RC 55 F
877 03:26:03 268 Dawn Morland Heanor RC 35 F
878 03:25:59 308 Sarah Lewis Heanor RC F
879 03:25:18 136 Stephanie Baker 35 F
880 03:25:44 411 Francesca Gattoni Huncote Harriers AC F
881 03:26:25 760 Paul Webster Shelton Striders 60 M
882 03:26:01 1154 Valerie Law 0 35 F
883 03:26:34 797 Charles Keane Kenilworth Runners 40 M
884 03:27:06 687 Chris Sexton Shelton Striders 40 M
885 03:27:06 1121 Simon Moore 40 M
886 03:27:19 467 Derek Okseniuk Blythe Bridge RC 50 M
887 03:27:06 899 John Ralph Northbrook AC 60 M
888 03:27:11 1102 Jim Kirkland Greenwich Tritons 50 M
889 03:27:17 75 Laura Froggatt Long Eaton RC 35 F
890 03:26:53 557 Nichola Singleton Wigston Phoenix RC 45 F
891 03:26:57 3 Natalie Dellar Stourbridge Running Club 35 F
892 03:27:03 798 Sharon Minshall Washland Women Runners 45 F
893 03:27:33 707 Glyn Botfield North Derbyshire RC 50 M
894 03:27:35 229 Jacqueline Harknett-Witter S E Fitness 45 F
895 03:27:57 877 Craig Lennon 40 M
896 03:27:54 540 Debs Scholey 35 F
897 03:27:53 565 Rebecca Towle 35 F
898 03:28:05 927 Valerie Spezi Roadhoggs 35 F
899 03:28:28 155 Liz Stevenson Potters Trotters 55 F
900 03:28:05 622 Jen Hart 45 F
901 03:29:05 18 Katie Gibson F
902 03:28:35 779 Sarah Edwards 35 F
903 03:29:41 407 Ruth-Emma Benzimra 100 Marathon Club 45 F
904 03:29:58 4 Paul Russell 40 M
905 03:29:52 495 Sally O'Shea West End Runners 45 F
906 03:29:52 494 Murray Eden West End Runners 45 F
907 03:31:13 829 Elizabeth Lees Hinckley RC 35 F
908 03:31:19 953 Mark Baxter Sneyd Striders 40 M
909 03:31:18 71 Ian Schofield Derwent Runners M
910 03:32:21 385 Rob Ramsay M
911 03:31:50 530 Luisa Diez-Lucas 35 F
912 03:31:55 571 John Harvey Sneyd Striders M
913 03:32:25 400 Gillian Clingham City of Chester Triathlon Club 55 F
914 03:33:05 451 Chris Garcia M
915 03:33:45 32 Tracey Morris F
916 03:33:45 1014 Sue Smith 35 F
917 03:33:38 937 Jake Franklin Wigston Phoenix RC M
918 03:33:38 938 Laura Molyneux Wigston Phoenix RC F
919 03:34:30 106 Peter Fowler Leicester Tri Club 50 M
920 03:34:29 105 Paul Emberton 50 M
921 03:34:11 74 Ian Nicol 40 M
922 03:34:34 526 Emma Betts F
923 03:34:58 1109 Colin Page Birmingham Running Athletics A 50 M
924 03:35:48 433 Jane Wade Hatton Darts 45 F
925 03:35:09 888 Andrew Thompson Fetch Everyone Running Club M
926 03:35:02 957 Dave Smith Lincoln Wellington AC 60 M
927 03:35:33 1010 Lucy Mcmillan Roadhoggs F
928 03:35:17 29 Jane White Leicester Tri Club F
929 03:36:18 405 Patrick Sexton 0 40 M
930 03:36:40 1042 Justin Potter M
931 03:36:40 1043 Jayne Potter 35 F
932 03:36:24 628 Ian Breeze 40 M
933 03:36:34 756 Paul Ridgway Hermitage Harriers 40 M
934 03:37:14 211 Kathy Crockford Long Eaton RC 45 F
935 03:37:32 852 Carol Hall Ivanhoe Runners 35 F
936 03:38:00 1002 Matthew Buckham M
937 03:38:00 661 Lucy Beaumont Kenilworth Runners F
938 03:37:11 597 Libby Latham 35 F
939 03:37:33 1126 Stephanie Fitzpatrick 35 F
940 03:37:40 5 Nigel Dewey M
941 03:38:30 1006 Nicole David F
942 03:39:53 310 Gary Bush Burntwood triathlon Club 40 M
943 03:39:31 727 Trev Hope Hermitage Harriers 40 M
944 03:39:18 550 Richard Povey M
945 03:39:38 964 Preston Grundy Dudley Kingswinford 60 M
946 03:39:39 821 Debbie Richards Dudley Kingswinford 45 F
947 03:39:53 1080 Mark Thompson West End Runners 50 M
948 03:40:24 1062 Tristan Barndon Uknetrunner M
949 03:40:27 776 Chloe Pilbeam Derby Runner F
950 03:42:39 547 Susanne Brundrett North Derbyshire RC 35 F
951 03:43:15 276 Stephen Walker Rolls Royce Harriers 60 M
952 03:42:55 128 David Hicken North Derbyshire RC 50 M
953 03:43:58 1134 Steven Plumb Beaumont Leys 40 M
954 03:43:54 427 Linda Richards Northbrook AC 35 F
955 03:43:54 386 Lee Hill Northbrook AC 35 F
956 03:44:19 536 Jennifer Edwards F
957 03:44:22 219 Mark Grant 40 M
958 03:44:47 1150 Shirley Marlow Ivanhoe Runners 45 F
959 03:44:54 471 Pamela Baxter Lincoln Wellington AC 45 F
960 03:44:54 567 Cathie Mair Lincoln Wellington AC 55 F
961 03:45:35 828 Karen Duncan Ivanhoe Runners 45 F
962 03:46:05 531 Hayley Walker F
963 03:46:20 319 Angela Gill North Derbyshire RC 35 F
964 03:46:29 64 Kevin White Derwent Runners M
965 03:48:40 349 Alison Hatton 35 F
966 03:48:40 256 Louise Wright 45 F
967 03:50:44 1137 Sarah Vernon F
968 03:50:45 188 Alison Rudkin 35 F
969 03:50:45 1138 Debbie Vernon F
970 03:51:09 222 Katie Bradley F
971 03:52:36 11 Gaynor Halford 35 F
972 03:52:09 83 Andy Pole Ivanhoe Runners 50 M
973 03:51:36 913 Derek Brailsford saints & sinners 60 M
974 03:52:05 817 Toni Saunders West End Runners F
975 03:52:20 607 Sarah Evans Stourbridge Running Club 35 F
976 03:52:28 1047 Rebecca Ellis 35 F
977 03:52:51 169 Suzanne Price Worcester AC 45 F
978 03:53:03 570 Sid Carroll 45 F
979 03:53:18 1149 Karen Marfleet Desford Striders 45 F
980 03:54:03 206 Andrew Bailey Fleckney and Kibworth RC 50 M
981 03:54:28 21 Gary Harrison Leicester Tri Club 40 M
982 03:55:06 237 Robert Satherley Burntwood triathlon Club 50 M
983 03:54:41 592 Jo Sweetman 45 F
984 03:57:34 932 Steve Cartwright Shelton Striders M
985 03:57:33 129 Fiona Corden Shelton Striders 35 F
986 03:57:41 329 Lee Meakin Shelton Striders 40 M
987 03:57:41 834 Kerry Nunn F
988 03:57:58 967 David Nunn Shelton Striders 40 M
989 03:57:59 968 Harriet Nunn F
990 03:57:58 969 Alison Nunn Shelton Striders 45 F
991 04:01:52 626 Stella Hickingbottom Birstall RC 45 F
992 04:02:40 1174 Stacey Atkins F
993 04:04:11 254 Norman Harding Barrow Runners 60 M
994 04:05:27 1056 Jay Mistry M
995 04:08:18 1147 Jimmy Singh Fleckney and Kibworth RC 40 M
996 04:08:18 1013 Joanne Raine Fleckney and Kibworth RC 35 F
997 04:09:47 343 Vicky Jennings 45 F
998 04:11:23 263 Mark Hastelow M